Zajęcia grupowe

WOD Workout Of the Day, czyli trening dnia

Treningi odbywają się w grupach maksymalnie 16-osobowych tak, aby każdy uczestnik był stale pod okiem trenera. Dzięki skalowaniu (dostosowaniu) ćwiczeń, ten sam trening mogą wykonywać osoby na różnym stopniu zaawansowania. Zarówno nowicjusz, jak i doświadczony zawodnik podczas jednych zajęć wykonają satysfakcjonujący i wymagający trening.

Prawdziwe sportowe wyzwanie pod okiem trenera

Element rywalizacji i wzajemna mobilizacja to niepodważalne zalety zajęć grupowych. Aby zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo, każdy z uczestników posiada własną strefę do ćwiczeń, na której znajduje się sprzęt niezbędny do wykonania workoutu. Mnogość maszyn i akcesoriów pozwala na nieskończone możliwości programowania i skalowania treningów.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy treningi są mordercze i przeznaczone tylko dla bardzo wysportowanych ludzi?

  Nawet 80% naszych Klientów wykonuje WOD ( Workout Of the Day – Trening Dnia), który jest skalowany, czyli zmodyfikowany, przygotowany dla nich z uwzględnieniem ich poziomu wytrenowania i stanu zdrowia. Trener personalny dopasowuje trening do każdego i uczy Klientów, jak skalować treningi.

 • Czy treningi są tylko dla młodych?

  Profil wiekowy naszych Klientów to 20 – 60 lat. Dzięki skalowaniu i małej grupie (do 15 osób) każdy, bez względu na wiek i poziom wytrenowania może wykonać bezpieczny trening.

 • Czy kobiety trenujące robią się duże i wyglądają jak mężczyźni?

  Nie nic bardziej mylnego. Trening powoduje, że nasze Klientki wchodzą w rzeczy o coraz mniejszym rozmiarze. Zmniejszają się obwody, a ciało staje się bardziej jędrne i gibkie. Światowej klasy zawodniczki trenują kilka razy dziennie i wykonują dodatkowe treningi z bardzo dużym obciążeniem, stąd ich wygląd jest bardziej atletyczny.

 • Co jest najważniejsze w treningu?

  Przede wszystkim technika i jakość wykonywania ćwiczeń. Te elementy pozwalają na osiągnięcie świetnych wyników, długoterminowych celów i uniknięcie kontuzji . Dobra technika to fundament do pracy nad intensywnością treningów. Nie zapomnij o systematyczności.

Trening personalny pod okiem profesionalistów

Niezależnie, czy chodzi o poprawę sylwetki, wydolności, siły, czy start w zawodach. Indywidualne sesje treningowe to optymalna droga do Twojego celu.

Trening personalny
Dołącz do nas

Gotowy na rozpoczęcie przygody z CB163? Nie czekaj i daj nam znać już dziś.

  Preferujesz trening indywidualny?

  Zajęcia personalne to gwarancja pełnej uwagi trenera i maksymalnej koncentracji na Twoich celach treningowych. Postaw na trening szyty na miarę.

  Przejdź tutaj

  Sprawdź również