CB163 to funkcjonalna i elitarna forma fitness

Dla każdego

W CrossFicie program treningowy jest zaprojektowany pod uniwersalną skalowalność, co powoduje, że jest idealny dla każdej zaangażowanej osoby, niezależnie od jej doświadczenia. Specjaliści używają tych samych treningów dla ludzi starszych i sportowców.

Treningi żonglują obciążeniem i intensywnością, jednak rdzeń programu treningowego pozostaje niezmieniony. Główne cechy treningu CrossFit to funkcjonalność i wszechstronność, aby cieszyć się pełną sprawnością i zdrowiem na co dzień. Potrzeby olimpijskiego sportowca i osób starszych różnią się stopniem intensywności, a nie rodzajem ruchu. Osoby o różnym stopniu zaawansowania i odmiennych celach treningowych znalazły najlepszy dla nich fitness w tych samych ćwiczeniach.

Prawdziwe sportowe wyzwanie pod okiem trenera

Trening CrossFit przedstawia nowe spojrzenie na fitness. To, co łatwe przestaje być tym, co jest pożądane. Chcemy od Ciebie zaangażowania, charakteru i siły woli, aby trenować w prawdziwy sposób z prawdziwymi efektami. Zapomnij o godzinnym marszu na bieżni i maszynach na siłowni. Postaw wyzwanie sobie i swojemu ciału, a szybko zrozumiesz czym naprawdę jest trening w CB163.

Najczęściej zadawane pytania

Trening będący głównym programem siłowym i kondycyjnym dla wielu akademii policyjnych, formacji wojskowych, medalistów i mistrzów sztuk walk czy profesjonalnych sportowców.

Naszą specjalnością jest niespecjalizowanie się. Stawiamy na fitness, który przez wyjątkową budowę ma szerokie zastosowanie w osiąganiu różnych celów treningowych, jest wszechstronny i uniwersalny. Ćwiczą u nas nie tylko amatorzy i pasjonaci, ale też zawodowi sportowcy chcący poprawić swoje wyniki. Trenują z nami kajakarze, triathloniści, biegacze, ciężarowcy, tenisiści, bokserzy i wielu innych.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy treningi CrossFit są mordercze i przeznaczone tylko dla bardzo wysportowanych ludzi?

  Ponad 80% naszych Klientów wykonuje WOD ( Workout Of the Day – Trening Dnia), który jest skalowany, czyli zmodyfikowany i przygotowany z uwzględnieniem poziomu wytrenowania i stanu zdrowia uczestników. Trener dopasowuje trening do każdego i uczy Klientów, jak skalować treningi.

 • Czy treningi są tylko dla młodych?

  Profil wiekowy naszych Klientów to 20 – 60 lat. Dzięki skalowaniu i małej grupie (do 16 osób) każdy, bez względu na wiek i poziom wytrenowania może wykonać bezpieczny trening.

 • Czy kobiety trenujące CrossFit robią się duże i wyglądają jak mężczyźni?

  Nie nic bardziej mylnego. Trening powoduje, że nasze Klientki wchodzą w rzeczy o coraz mniejszym rozmiarze. Zmniejszają się obwody, a ciało staje się bardziej jędrne i gibkie. Światowej klasy zawodniczki trenują kilka razy dziennie i wykonują dodatkowe treningi z bardzo dużym obciążeniem, stąd ich wygląd jest bardziej atletyczny.

 • Co jest najważniejsze w treningu?

  Przede wszystkim technika i jakość wykonywania ćwiczeń. Te elementy pozwalają na osiągnięcie świetnych wyników, długoterminowych celów i uniknięcie kontuzji. Dobra technika to fundament do pracy nad intensywnością treningów. Nie zapomnij o systematyczności.

Trening personalny pod okiem profesjonalistów

Niezależnie, czy chodzi o poprawę sylwetki, wydolności, siły czy start w zawodach. Indywidualne sesje treningowe to optymalna droga do Twojego celu.

Przejdź tutaj

Sprawdź również