• Godziny otwarcia

  GODZINY OTWARCIAX

  PONIEDZIALEK06:15 - 11:00
  15:00 - 21:30

  WTOREK06:15 - 11:00
  15:00 - 21:30

  ŚRODA06:15 - 11:00
  15:00 - 21:30

  CZWARTEK6:15 - 11:00
  15:00 - 21:30

  PIĄTEK06:15 - 21:30

  SOBOTA08:00 - 12:00

  NIEDZIELA
  ZAMKNIĘTE

 • 791 163 163

Trening personalny

Zadowoleni klienci studia treningu personalnego w Bydgoszczy

Trener personalny to profesjonalista, który wytycza optymalną drogę do upragnionego celu.

Podczas wspólnych sesji treningowych trener może poświęcić Tobie całą swoją uwagę. Dowiaduje się przy tym, jaka jest Twoja motywacja, do czego dążysz, jakie są Twoje silne i słabe strony. Wiedza i doświadczenie trenera pozwalają na tej podstawie na wytyczenie optymalnej drogi do Twojego celu. Niezależnie, czy chodzi o poprawę sylwetki, wydolności, siły, czy start w zawodach. Nasi trenerzy posiadają praktyczną wiedzę, zdobytą podczas własnej kariery sportowej i popartą niezliczoną ilością profesjonalnych i prestiżowych szkoleń, kursów i certyfikatów. Trenerzy są zmotywowani, aby wykorzystać tą wiedzę i doświadczenie na pomoc w realizacji Twojego celu.

Nasza kadra od wielu lat pracuje z najlepszymi kajakarzami, triatlonistami, biegaczami, ciężarowcami, tenisistami, bokserami oraz sportowcami amatorami. Zostań jednym z nich.

Studio treningu personalnego w Bydgoszczy to wyjątkowe miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z pasją i zaangażowaniem. Wiemy, że Nasi Klienci mają różne oczekiwania i jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową, poprawić gibkość, zwiększyć wytrzymałość, czy może zwyczajnie poprawić swoją sprawność, dołożymy wszelkich starań, żeby udało Ci się realnie, zgodnie z Twoimi możliwościami, postawić cele i wytrwać w postanowieniach. Nasi trenerzy mają różne kompetencje i umiejętności, tak, by każdy znalazł dla siebie właściwego partnera do treningów. Podczas treningu dbamy przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Zapraszamy zarówno na treningi indywidualne, jak i treningi w małych, zorganizowanych grupach.

Nasi trenerzy mają różne kompetencje i umiejętności, tak, by każdy znalazł dla siebie właściwego partnera do treningów.

Zadowoleni klienci studia treningu personalnego w Bydgoszczy

Podczas treningu dbamy przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Zapraszamy zarówno na treningi indywidualne, jak i treningi w małych, zorganizowanych grupach.

Każde miejsce ma swoją historię. CB163 powołane do życia przez Trenera Personalnego Sebastiana Szubskiego powstało w 2013 roku na terenie obiektów sportowych Zawiszy Bydgoszcz. Samo miejsce, naturalnie wiązane z bydgoskim sportem, nasuwa skojarzenie zdrowej formy ruchu i rekreacji przez trening. Surowe mury CB163 to hektolitry potu wylane nie tylko przez Klientów, ale także trenerów. Są wśród nich zawodowi sportowcy, utytułowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i osiągnieciami, jaki i osoby, które pasją sportową zaraziły się właśnie od Sebastiana. W CB163 wierzymy, że wszyscy są równi wobec siły grawitacji i potęgi upływającego czasu. Dlatego zapraszamy Was do wspólnych treningów, podczas których będziecie mieli okazję zmierzyć się z samym sobą. Zrób pierwszy krok. Poczujesz różnicę gdy tylko przekroczysz próg.

COPYRIGHT ©CB163. ALL RIGHTS RESERVED.
Powered by Monde

Trening personalny

w cb163
Jak zacząć?