• Godziny otwarcia

  GODZINY OTWARCIAX

  PONIEDZIALEK06:15 - 11:00
  15:00 - 21:30

  WTOREK06:15 - 11:00
  15:00 - 21:30

  ŚRODA06:15 - 11:00
  15:00 - 21:30

  CZWARTEK6:15 - 11:00
  15:00 - 21:30

  PIĄTEK06:15 - 21:30

  SOBOTA08:00 - 12:00

  NIEDZIELA
  ZAMKNIĘTE

 • 791 163 163

Czym jest CB163

CB163 to funkcjonalna i elitarna forma fitness

Dla każdego

Program treningowy jest zaprojektowany pod uniwersalną skalowalność, co powoduje, że jest idealny dla każdej zaangażowanej osoby, niezależnie od jej doświadczenia. Specjaliści używają tych samych treningów dla ludzi starszych, z chorobami serca i sportowców.

Treningi żonglują obciążeniem i intensywnością, jednak rdzenny program treningowy pozostaje niezmieniony. Główne cechy tego treningu to funkcjonalność i wszechstronność, aby cieszyć się pełną sprawnością i zdrowiem na co dzień. Potrzeby olimpijskiego sportowca i osób starszych różnią się stopniem intensywności, a nie rodzajem ruchu. Sportowcy, gospodynie domowe i antyterroryści znaleźli najlepszy dla nich fitness w tych samych ćwiczeniach.

 

Prawdziwe sportowe wyzwanie pod okiem trenera

Trening przedstawia nowe spojrzenie na fitness. To co łatwe przestaje być tym, co jest pożądane. Chcemy od Ciebie zaangażowania, charakteru i siły woli, aby trenować w prawdziwy sposób z prawdziwymi efektami. Zapomnij o godzinnym marszu na bieżni i maszynach na siłowni. Postaw wyzwanie sobie i swojemu ciału, a szybko zrozumiesz czym naprawdę jest fitness.

 

Trening jest głównym programem siłowym i kondycyjnym dla wielu akademii policyjnych, formacji wojskowych, medalistów i mistrzów sztuk walk i profesjonalnych sportowców.

Fitness, który przez wyjątkową budowę ma szerokie zastosowanie w osiąganiu różnych celów treningowych, jest wszechstronny i uniwersalny. Naszą specjalnością jest niespecjalizowanie się. Walka, przetrwanie, wiele sportów i życie nagradza tą formę fitness czesto karząc specjalistów. Potwierdza to różnorodość sportowców, którzy chcąc polepszyć swoje wyniki, trenują w naszym boksie. Ćwiczą u nas bowiem nie tylko amatorzy i pasjonaci, ale też zawodowi sportowcy: kajakarze, triatloniści, biegacze, ciężarowcy, tenisiści, bokserzy i wielu innych.

 

W związku z rozwojem tej formy aktywności istnieje kilka błędnych opinii dotyczących treningu, który proponujemy w CB163 w Bydgoszczy.

Musisz być w formie, żeby zacząć trenować w CB163

Wielu z naszych Klientów zaczynało od zera. Ich aktualna świetna forma i wygląd jest wynikiem treningów, więc nie myśl: „O nie, ja tu nie pasuję…”. Bądź pewien, że Ty także możesz osiągnąć świetne wyniki.

 

Treningi są mordercze i przeznaczone tylko dla bardzo wysportowanych ludzi.

Nawet do 80% naszych Klientów wykonuje WOD ( Workout Of the Day – Trening Dnia), który jest skalowany czyli zmodyfikowany, przygotowany dla nich z uwzględnieniem ich poziomu wytrenowania i stanu zdrowia. Trener personalny dopasowuje trening do każdego i uczy Klientów, jak skalować treningi.

 

Treningi są tylko dla młodych.

Profil wiekowy naszych Klientów to 20 lat – 60 lat. Dzięki skalowaniu i małej grupie do 15 osób, osoba bez względu na wiek i poziom wytrenowania może wykonać bezpieczny trening.

 

Kobiety trenujące robią się duże i wyglądają jak mężczyźni.

Nie nic bardziej mylnego. Trening powoduje, że nasze Klientki wchodzą w rzeczy o co raz mniejszym rozmiarze. Zmniejszają się obwody, a ciało staje się bardziej jędrne i gibkie.

Światowej klasy zawodniczki trenują kilka razy dziennie i wykonują dodatkowe treningi z bardzo dużym obciążeniem, stad ich wygląd jest bardziej atletyczny. Naszym Klientkom to nie grozi 🙂

 

W treningach są elementy, które wymagają wysokiej intensywności, ale ich wykonanie poprzedzone jest nauką techniki.

To właśnie technika i jakość wykonania ćwiczeń fitness jest dla nas najważniejsza. Dzięki niej nasi Klienci osiągają długoterminowe, świetne wyniki. Właściwa kolejność to:

1. technika wykonania

2. systematyczność

3. intensywność

 

Aby się zapisać skontaktuj się z nami pod numerem 791 163 163, bądź przez na fanpage!

COPYRIGHT ©CB163. ALL RIGHTS RESERVED.
Powered by Monde